CzujnikTermostat} temperatury Elektra OWD5 WIFI dotykowy adaptacyjny

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI wiąże w sobie zalety skomplikowanego termostatu elektronicznego z możliwością bezprzewodowego sterowania przez internet.Umożliwia sterowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogówką wodną, grzejnikami na prąd, grzejnikami CO. Zawiera dotykowy wyświetlacz o wielkości dwa cale. Nadrzędnym walorem jest kolorowy, panel z funkcją dotykową oraz bezprzewodowe programowanie za pomocą smartfonów. Termostat temperatury Elektra OWD5 WIFI daje możliwość ustawień temperatury w cyklu 24 h oraz tygodniowym. Regulator uczy się bezwładności cieplnej podłoża i wie, kiedy należy uruchomić lub zastopować grzanie, by uzyskać zadaną temperaturę o określonej porze dnia. Układ Programowania zawiera 6 trybów w czasie doby. Istnieje opcję przypisania do każdego trybu oddzielnej temperatury.
To co najważniejsze:
-znaczna precyzja utrzymywanej temperatury,
-funkcja adaptacyjna – zapamiętywanie bezwładności instalacji grzania i pomieszczenia – dzięki temu potrafi odpowiednio wcześnie uruchomić grzanie, aby uzyskać ustawioną temperaturę o ustawionej godzinie,
– zdalne sterowanie przez internet – zdalna kontrola i możliwość zmian temperatury niezależnie od miejsca, w którym jesteś – wystarczy pobrać aplikację na telefon lub tablet – możesz sterować nawet kilkoma regulatorami z tej samej aplikacji.
-szczegółowa obsługa po polsku
Regulator temperatury Elektra OWD5 WIFI sprzedawany jest z sensorem temperatury wnetrza oraz przewodowym czujnikiem podłogi. Modułowa obudowa daje szansę na montaż w puszkach pozostałych producentów, na przykład w celu integracji z włącznikami światła. Rozmiar: 82 mm x 82 mm x 40 mm. Gwarancja 2 lata.