DomoPlus ? gniazdo na plus czyli na poziomą plus kątową wtyczkę

Pewność to fundament. Jest to bardzo istotne tam, gdzie przebywają nasi najbliżsi i dzieci, czyli w domu. Jeszcze większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch elementów ,a mianowicie energii elektrycznej i wody.

gniazda elek

Właśnie gniazda DomoPlus umożliwiają podłączenie i funkcjonowanie sieci elektrycznej w warunkach narażenia na działanie wody. Świetnie sprawdzają się w przydomowych ogródkach. W wypadku przyłączenia elektrycznej kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy chcemy ozdobić światełkami front naszej posesji.

gniazda elek

Nie potrzebujemy martwić się o model wtyczki jaką podłączmy. Niezależnie czy podepniemy urządzenie z poziomą, czy też skośną wtyczką, gniazdo będzie można zablokować i uzyskać pełną wodoszczelność. Umożliwia to, niestety nie mała konstrukcja urządzenia. Właściwa głębokość i ruchoma wkładka z gniazdem pozwala na takie funkcjonowanie. Dodatkowy zacisk wykonany z żelu ochrania i uszczelnia wystający przewód zasilający. Szczelność zestawu sprawdza się także w wypadku funkcjonowania w trudnych warunkach jak pył, wilgoć, opady deszczu czy śnieg.
Gniazdka można zamontować na lub pod-tynkowo. W przypadku zastosowania dwóch gniazd mocowanych na tynku można zamontować je w małej zbiorczej puszcze.
Scame DomoPlus to właściwe, komfortowe i wielozadaniowe gniazdko do wykorzystania domowego w trudnych warunkach.