Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzejna elektryczna marki Elektra w komplecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z programatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem i detalami montażowymi. Jest to oferta dla klientów, którzy oczekują możliwości zdalnej kontroli i regulacji ogrzewania. Pomysł zda egzamin w sytuacji, gdy powracamy do domu o różnorakich godzinach i chcemy sobie niezależnie od ustawienia programatora 7 dniowego załatwić optymalną temperaturę. Zestaw ten jest także optymalnym wyborem do ogrzewania pomieszczeń domów letniskowych, gdzie dzięki bezprzewodowemu programowaniu można włączyć instalację przed przyjazdem.

To co ważne:

– samoklejąca siatka – upraszcza rozkładanie i zapobiega przed przemieszczaniem się maty przy aplikacji kleju,

– 3,9mm wysokości – można ją umieścić w kleju prosto pod kafelkami bez unoszenia poziomu podłogi,

– moc 160W/m2 – wysoka moc sprawia, iż nadaje się do ogrzewania zasadniczego, jak i do okresowego dając szybkie nagrzewanie podłogi.

– dotykowy wyświetlacz z intuicyjnym menu to łatwość uruchomienia oraz obsługi,

– panel WiFi – umożliwia zdalnie sterować i jeszcze łatwiej nastwić czujnik tygodniowy – zdalne programowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzejna dostarczana jest w nawoju o szerokości 0,5m, a jej samoklejący grunt można docinać by dopasować do dowolnego układu posadzki. Szczegółowe informacje dotyczące montażu maty oraz programatora można znaleźć w instrukcji dołączonej wraz z zestawem.

Zawartość kompletu:

– mata grzewcza Elektra z typu MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– czujnik z ekranem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury pomieszczenia i regulatorem 7 dniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy czujnik temperatury podłogi,

– rury peszel łączące matę z programatorem i puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzewcza (wykonana w Polsce): 20 lat,

– regulator temperatury (wyprodukowany w Danii): 2 lata.