Moskitiery do okien do drzwi

Czas wakacji i wyjazdów się zaczął. Wybywamy na działki, jeziorka i korzystamy z kontaktu z przyrodą. Nie są te kontakty zazwyczaj przyjemne. Przeważnie, gdy się ściemni, gdy już idziemy spać, budzi nas upierdliwe bzyczenie. Moskity! I wówczas wymyśliliśmy: a warto było zabrać ze sobą moskitierę.
Siatka przeciw owadom to tylko siateczka ażurowa , którą montujemy w oknie. Na około ramy okiennej mocujemy rzep. Ramę okna powinno się najpierw odtłuścić i oczyścić. Po kilku godzinach od instalacji paska czepnego montujemy siatkę. Należy pamiętać, że nie nie powinna być ona za intensywnie naprężona. Wystające elementy moskitiery ucinamy ostrym nożykiem albo nożycami.

moskitiery

Przy wybieraniu właściwego rozmiaru siatki przeciw owadom powinno się zmierzyć wewnętrzny wymiar ramy okiennej. Moskitiery okienne występują w wymiarach {100cmx100cm|130cmx150cm|150cmx180cm. W współzależności od koloru ramy okna możemy zastosować wersje w kolorze jasnym i ciemnym.
Inna wersja to montowana w poziomie zatrzaskiwana listwa o długości 100 cm instalowana na klej lub po prostu mocowana na gwoździe do futryny do której podpinamy 4 pasy. Listwę można skrócić. Siatki pionowe o maja długość 220 cm i szerokości 30 cm.
Są zakończone obciążnikami. Instalujemy je tak, aby haczyły na jedna na drugą.
Wyposażeni w takie towary swobodnie możemy czerpać z bliskości natury na wyjazdach czy też w domu.