Nagrzewnica wodna powietrza w pakiecie Leo Uno 20

Nagrzewnice CO pomieszczeń w pakietach z automatyką sterującą przeznaczone są do utrzymywania zadanej temperatury w pomieszczeniach takich jak: magazyn, hale produkcyjne, sklepy.

nagrzewnica wodna

Skuteczność takiego ogrzewania jest zależna od temperatury wody w układzie CO, warunków w pomieszczeniu oraz od szybkości przepływu powietrza przez nagrzewnicę. Układ zasilania powinien zapewnić także odpowiednią ilość ciepłej wody w ilości np. 1500 l/h. Przykładowym rozwiązaniem jest nagrzewnica w zestawie Leo Duo 90.

Ten zestaw będzie optymalne dla każdego kto chce kupić kompletny zestaw. Kluczowa sprawa to ta że taki pakiet zawiera wszystkie najważniejsze elementy niezbędne do montażu. W zestawie jest nagrzewnica Leo 1 2 lub 4, automatyczny termostat z sterowaniem wentylatorów, odpowiednio dobrane elastyczne przewody przyłączeniowe a także rozdzielacz sygnału sterującego. Taki zestaw gwarantuje uniknięcia wpadki w czasie instalacji. Dodatkowo jest także możliwość dołożenia większej ilości nagrzewnic w ramach zestawu. Najważniejszą kwestią jest prawidłowy dobór nagrzewnic tak aby zagwarantować właściwą moc nagrzewnicy do wielkości pomieszczenia. W tym celu trzeba uwzględnić zapotrzebowanie na ciepło, temperaturę wody zasilającej. Szczegółowy opis sposobu znajdziesz w opracowaniu jaka nagrzewnica wodna. Nagrzewnice w zestawach Leo Quattro kupisz w najlepszych sklepach internetowych oraz standardowych nie tylko w Katowicach.