Podgrzewacz prądem Slim 50L 360x810mm


Objętościowy elektryczny podgrzewacz wody Slim został specjalnie skonstruowany do pomieszczeń o małej powierzchni. Dzięki niewielkiej średnicy – 360mm zabiera znacznie mniej obszaru niż powszechnie dostępne bojlery. Można go zastosować jako podgrzewacz ciepłej wody w łazience i aneksie kuchennym. Przeznaczony jest do montażu ponad punktem pozyskania c.w.u.. Ogrzewacz zasilany prądem Kospel Slim 20L 360x430mm dysponuje mocą nominalną 2000W i zasilany jest prądem 230V.


Na specjalny komentarz zasługuje konstrukcja zbiornika. Wytworzony jest z wysokogatunkowe stali i pokryty równomiernie na całej powierzchni specjalistyczną farbą o odpowiednio dopasowanej grubości. Izolacja termiczna wykonana jest z grubej warstwy poliuretanu. Zapewnia to dużą wytrzymałość zbiornika a także mniejsze koszty użytkowania w związku z obniżonymi stratami ciepła.


Bojler elektryczny Slim mają możliwość sterowania temperaturą wody w granicach 20-77 stopni C. Dodatkowo posiada funkcję przeciwzamrożeniową. Tryb automatyczny pozwala na zaprogramowanie czasu pracy i stopnia nagrzania wody zgodnie z potrzebami przy pomocy tabletu i aplikacji producenta. Zapewnia to wysoce optymalne korzystanie z podgrzewacza.