Podkładki zapobiegające poślizgom

Maty zapobiegające poślizgom to nie tylko paski materiału. To ponadto maty. Mają zastosowanie w każdym punkcie, gdzie liczy się stabilny krok, pewność i komfort, gdzie występuje ryzyko poślizgnięcia się i przewrócenia się.

tasmy antypos

Materiały antypoślizgowe to krąg wyrobów, która zawiera w sobie różnego rodzaju maty gumowe. Wyjątkowo wytworzone maty gumowe, wzmocnione, mogą funkcjonować| nawet w najbardziej wymagających okolicznościach. Są elastyczne, miękkie, równolegle bardzo mocne, zabierają trochę miejsca bagażowego. Ta finalna cecha jest na równi ważna, jak inne właściwości, ponieważ maty antypoślizgowe często eksploatowane są przez służby ratunkowe w czasie katastrof, by asekurować lokalizację zdarzenia.

W grupie mat antypoślizgowych znaleźć można maty różnej grubości, samoprzylepne. Produkowane są one na zamówienie w oczekiwanych przez zamawiającego wielkościach. Dlatego mogą czynić zadość najbardziej jednostkowe potrzeby konsumentów.

Maty zapobiegające poślizgom tworzone są z mieszanki gumowej EPDM. Dzięki jego cechom fizycznym i chemicznym jest to materiał o bardzo szerokim zakresie wykorzystania.

EPDM nie ulega starzeniu się i nie kruszy, utrzymuje pomimo upływu czasu jej właściwości elastyczne. Te właśnie właściwości zadecydowały o jej stosowaniu do produkcji uszczelnień, które z założenia muszą być skuteczne i wytrzymałe.

W zbiorze zabezpieczeń antypoślizgowych odnajdziemy podkładki. To przepastna grupa towarów z warstwą klejącą, jakie wykorzystywane są w przemyśle wytworu mebli, transporcie, mają też zastosowanie w wykończeniu biur i lokalów użyteczności publicznej i wszędzie tam, gdzie wymagana jest ochrona antypoślizgowa. Zarazem służą do zabezpieczenia podłóg przed niszczeniem, tłumienia wibracji.