Porządkowanie w stylu Elfa część kolejna

W poprzednim rozdziale opisałem jak zacząłem porządki w piwnicy, od zawieszenia szkieletu z szyn oraz pólek Elfa. Teraz w końcu pomieszczą się wszystkie pudła, a także poukładane ubrania. Poniżej, pod półkami podwiesiłem suwane kosze. Rewelacyjne rozwiązanie na swobodnie magazynowane ubrań i letnich sprzętów turystycznych. Na spodzie zawiesiłem półko/kosze.

garazowy elfa

Tak powstałą strefę przeznaczyłem do magazynowania butów. Okrycia głowy w tym kaski, zawiesiłem na dedykowanych do tego wieszakach. Kijki narciarskie ,a także do chodzenia wiszą od teraz na wieszakach umocowanych w jednej z szyn pionowych. Organizator przydał się do uporządkowania wszystkich bibelotów w tym przyborów, których nie miałem gdzie przechowywać. W licznych pudłach pochowałem, konieczne śrubki, zakrętki, uszczelki. W tym wszystkim znalazło się również miejsce na osprzęt motoryzacyjny.

Felgi z zamiennymi oponami zawisły na przeznaczonych do tego uchwytach. Podnośnik, śrubokręty oczkowe oraz prostownik zmieściły się w koszu centralnym. Oleje i sprzęt do konserwacji karoserii ułożyłem na półce. Rowery zawiesiłem na dedykowanych hakach. Jeszcze tylko poukładam na samym dole półki, pojemniki z farbami, jakie zostały mi po renowacji mieszkania i w zasadzie skończyłem sprawę. Aż miło teraz popatrzeć na swoją piwnicę, wreszcie wszystko znalazło swoje miejsce. Nie szukam, po prostu wyciągam rękę i sięgam z półki lub koszyka potrzebną rzecz. Za oknem pada, na stoku zapewne wyrównali puszysty śnieg. Biorę sprzęt i czas na narty! Chociaż coś bym jeszcze do tego dodał, tyle tu teraz miejsca pod logo Elfa.