Regały do garażu

Najczęściej nasze miejsca do przechowywania narzędzi ogrodniczych lub garaż, który spełnia rolę podręcznego komórki, przypominają te nawiedzone katastrofą. Brak dogodnego miejsca dla specjalnych rzeczy, których nie sposób nigdzie indziej składować na półkach.

garazowy elfa

A wszędobylski chaos powoduje, że bardzo często rzeczy których właśnie poszukujemy raptem z niewiadomych powodów skrył się przed naszym wzrokiem. Gdzie schować rower, zimowy sprzęt sportowy, drabinę czy kosiarkę to problemy które nurtują większość z nas.

Zagracona podłoga, ściany które podpierają materiały z ubiegłorocznego remontu, czy sadzonki, które już dawno miały zakwitnąć zielonym żywopłotem. Góra kartonów i pudeł z ubraniami, które dawno wyszły z mody, lub przez zupełny traf tylko na chwilę zostały tu odłożone. Najczęściej lokatorzy nie lubią tu zaglądać, a jeżeli już to opornie. Jednak nie musi tak być, bowiem szwedzki koncern Elfa, wprowadził na rynek stojaki do warsztatu, które przeobrażą przestrzenie gospodarczych wnętrz czy garaży. Prosty montaż, sprowadzony do instalacji szyn mocujących, pozwala zawiesić standardowe półki, półki ażurowe, organizery na narzędzia i całą paletę haków oraz zawieszek do sprzętu potrzebnego w ogrodzie, czy połączonego z wykorzystywaniem naszego samochodu. Teraz garaż może przypominać garderobę, a wnętrze gospodarcze szafę wnękową z dostosowanymi rzeczami powszechnego zastosowania.