Regały do piwnicy

Schowek czy wreszcie garaż to nasze podręczne przydomowe przechowalnie, w których gromadzimy formalnie wszystko. Zbędne w domu paki i pudła, sprzęt sportowy, samochodowe felgi z oponami na sezon zimowy, rzeczy po sezonie, sprzęt gospodarczy i narzędzia czy na końcu zaprawy domowe.

garazowy

Poza regałami w pomieszczeniu gospodarczym, dla fanów majsterkowania, te pomieszczenia stają się niejednokrotnie miejscem pracy. Pozostawienie w nich czystości jest prawdziwym wyzwaniem. Całe szczęście że z pomocą nadchodzi elfa Utility ? łatwy system, który pozwala na dowolne zagospodarowanie przestrzeni. Nieskomplikowany montaż sprowadza się do przykręcenia szyny poziomej.

Cała reszta zabudowy przytwierdzana jest przy wykorzystaniu szyn pionowych i wsporników. Składowe wyposażenia jak półki, drążki i wieszaki w prosty sposób zaczepia się jeden w drugi. Co daje ewentualność ich przemieszczania w całym zastawieniu lub swobodne przebudowanie zabudowy, dopasowując ją do zapotrzebowania użytkownika. Szczególny organizator na narzędzia powoduje , że to wszystko jest zauważalne także pod ręką. Dzięki niemu zyskujemy dodatkowe miejsce, na gromadzone przedmioty stale będą proste do odnalezienia. A jeszcze tego pełna gama pojemników na drobnostki i różnej rozmiarów haki do powieszenia np. węża , długiego kabla, drabinki oraz rowerów. Odnajdzie się w tym wszystkim miejsce na długie elementy takie jak pozostałe po remoncie listwy czy narty, które trzeba przechować do zimowych ferii. Miast tracić czas na odnajdywanie niezbędnych urządzeń do pracy w sadzie, wolno pomieścić je w stosownym przyborniku zamontowanym do ściany. Żeby zawsze w każdej chwili radować się własnym hobby. Razem z z elfa wykreujesz także użyteczną oraz bezpieczną przestrzeń do właściwego składowania i wyposażenia sportowego. Od dziś już zawsze będziesz gotowy do ukochanych czynności ? bez względu na sezon.