Regulator Elektra Ekocontrol

Termostat do podłogówki Ekocontrol to nowoczesny regulator zaopatrzony w dwa czujniki. Pozwala mu to precyzyjnie mierzyć temp. w pokoju jak i temperaturę posadzki. Kontrola temperatury podłogi jest ważne z dwóch powodów bardzo wysoka temperatura podłogi jest nieprzyjemna w dłuższym okresie czasu. Drugim powodem jest ochrona posadzki przed przegrzaniem w przypadku paneli podłogowych aby uchronić je przed zniszczeniem.

regulator

Regulator Ekocontrol posiada także kalendarz tygodniowy.Zapewnia on możliwość ustawienia ekonomicznej temperatury lub wyłączenie podłogówki na godziny nocne w ciągu dnia gdy nikt nie korzysta z mieszkania. Dzięki temu możesz odczuwalnie zminimalizować koszty energii.
Kluczowe cechy tego termostatu to:
Użyteczne obciążenie 3680W (16A) daje możliwość bezpośredniego podłączenia nawet kilku mat grzewczych.Podtrzymanie programów w chwili zaniku zasilania 230V.Dwie sondy temperatury kontrola ogrzewania w/g temperatury powietrza, podłogi lub obu naraz.Nastawa na cały tydzień.Kalibracja sensorów przydatna gdy sensor podłogowy lub regulator zamontujemy w nietypowym miejscu.

http://grzejniki-purmo.pl/maty-grzewcze/jaki-termostat-do-ogrzewania-podlogowego