Piec gazowy dwufunkcyjny Vaillant ecoTEC pure 7,2-24,4kW kondensacyjny

Mocowanie: wiszący, Funkcje: dwufunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 24kW, Zasilanie: GZ50, Pojemność: ,

SKU: ISM-01-16780 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Kocioł gazowy Vaillant pure dwufunkcyjny kondensacyjny: moc: 7,2 – 20,1 kW (c.o.)***,  24,4kW (c.w.u.) paliwo: GZ 50  – VCW 226/7-2

Kompletne źródło ciepła dla ogrzewań etażowych i domów jednorodzinnych oraz przygotowywania ciepłej wody w sposób przepływowy. 

System kondensacji pary wodnej sprawia że kocioł pracuje z większą wydajnością w stosunku do innych kotłów gazowych. Początkowo większa cena zakupu jest rekompensowana niższymi rachunkami za gaz dlatego szczególnie polecany jest do domów i mieszkań o dużej powierzchni oraz domów gdzie paliwem jest dużo droższy gaz płynny. 

Kocioł z zamkniętą komorą spalania. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest dodatkową rurą z zewnątrz budynku, dzięki temu kocioł nie wymaga specjalnego pomieszczenia i może być zamontowany w pomieszczeniu o małej kubaturze jak łazienka lub kuchnia.

  • Gwarancja 2 lata.
  • Waga 37 kg

Piec gazowy dwufunkcyjny Vaillant ecoTEC pure 7,2-24,4kW kondensacyjny  o numerze katalogowym ISM-01-16780 o parametrach Mocowanie: wiszący, Funkcje: dwufunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 24kW, Zasilanie: GZ50, Pojemność: ,