Piec gazowy dwufunkcyjny Vaillant ecoTEC pure 7,2-24,4kW regulator pokojowy

Mocowanie: wiszący, Funkcje: dwufunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 24kW, Zasilanie: GZ50, Pojemność: ,

SKU: ISM-01-16826 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Kocioł gazowy Vaillant pure dwufunkcyjny kondensacyjny: moc: 7,2 – 20,1 kW (c.o.)***,  24,4kW (c.w.u.) paliwo: GZ 50 w zestawie z regulatorem pokojowym.

Kompletne źródło ciepła dla ogrzewań etażowych i domów jednorodzinnych oraz przygotowywania ciepłej wody w sposób przepływowy.

Regulator pokojowy z funkcją programowania temperatury pomieszczenia na 7 dni w tygodniu i sterowaniem ciepłą wodą użytkową.

System kondensacji pary wodnej sprawia że kocioł pracuje z większą wydajnością w stosunku do innych kotłów gazowych. Początkowo większa cena zakupu jest rekompensowana niższymi rachunkami za gaz dlatego szczególnie polecany jest do domów i mieszkań o dużej powierzchni oraz domów gdzie paliwem jest dużo droższy gaz płynny. 

Kocioł z zamkniętą komorą spalania. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest dodatkową rurą z zewnątrz budynku, dzięki temu kocioł nie wymaga specjalnego pomieszczenia i może być zamontowany w pomieszczeniu o małej kubaturze jak łazienka lub kuchnia.

Dostawa obejmuje:

  • piec Vaillanrt ecoTEC PURE VCW 226/7-2
  • regulator pokojowy Vaillant colorMATIC 350
Gwarancja 2 lata.

Piec gazowy dwufunkcyjny Vaillant ecoTEC pure 7,2-24,4kW regulator pokojowy  o numerze katalogowym ISM-01-16826 o parametrach Mocowanie: wiszący, Funkcje: dwufunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 24kW, Zasilanie: GZ50, Pojemność: ,