Piec gazowy Vaillant ecoTEC 4,2-21,7kW kondensacyjny

Mocowanie: wiszący, Funkcje: jednofunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 20kW, Zasilanie: GZ50, Pojemność: ,

SKU: ISM-01-11959 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Kocioł gazowy Vaillant jednofunkcyjny kondensacyjny: moc: 4,2 – 21,7 kW ***** paliwo: GZ 50 (GZ35, GZ 41,5), propan ****
Maksymalna moc  dla CWU 24kW

Kompletne źródło ciepła dla dużych mieszkań i domów jednorodzinnych. System kondensacji pary wodnej sprawia że kocioł pracuje z większą wydajnością w stosunku do innych kotłów gazowych. Początkowo większa cena zakupu jest rekompensowana niższymi rachunkami za gaz dlatego szczególnie polecany jest do domów i mieszkań o dużej powierzchni oraz domów gdzie paliwem jest dużo droższy gaz płynny. 
Kocioł z zamkniętą komorą spalania. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest dodatkową rurą z zewnątrz budynku, dzięki temu kocioł nie wymaga specjalnego pomieszczenia i może być zamontowany w pomieszczeniu o małej kubaturze jak łazienka lub kuchnia.
W pełni elektroniczny panel sterowania z komunikatami o pracy palnika i systemu ogrzewania i komunikatami dotyczącymi serwisu. Palnik wykonany jest ze stali szlachetnej, co zapewnia dużą trwałość urządzenia.

Istnieje możliwość rozbudowy o zasobnik centralnej wody użytkowej. Kupując pakiet promocyjny z zasobnikiem otrzymujesz markowy zestaw w bardzo atrakcyjnej cenie.

  • Gwarancja producenta: 2 lata

Piec gazowy Vaillant ecoTEC 4,2-21,7kW kondensacyjny  o numerze katalogowym ISM-01-11959 o parametrach Mocowanie: wiszący, Funkcje: jednofunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 20kW, Zasilanie: GZ50, Pojemność: ,