Sterownik Elektra OCD5 dotykowy

Najnowszy podtynkowy regulator do sterowania i planowania funkcjonowania układów podłogowego ogrzewania elektrycznego z fabryki Elektra to dokonanie najmodniejszych kanonów. W czasach monitorów dotykowych, wszech obecnej informatyki w łączności
smartwonów, itp. wkracza też w zacisze mieszkań.

regulator

Mamy obecnie szansę weryfikowania pracy piekarników, wirówek teraz przyszła pora na regulowanie ogrzewaniem elektrycznym podłogowym. Regulator Elektra OCD5 to pozbawiony wszelakich wystających elementów jak gałek, czy gałek regulator z barwnym wyświetlaczem dotykowym TFT. Forma taka jest znacznie ?przyjaźniejsza? dla wrażeń estetycznych i ładniej aranżuje się w przestrzeni mieszkalnej, czy też funkcyjnej. Tak jak i w ubiegłych wersjach sterowników nie zrezygnowano z trybu adaptacyjnej.

Dzięki niej sterownik pojmuje bezwładność grzejną podłogi ,a już po kilku dniach zna, kiedy należy włączyć tryb grzejny tak, aby osiągnęło ono wytyczoną przez domownika wartość o sprecyzowanej porze. Niewątpliwą wartością sterownika jest dodanie kalendarza. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest jeszcze w łatwiejszy i łatwiejszy metodykę założyć sobie eskapady weekendowe, czy też kilku tygodniowy urlop. Do układów czterozdarzeniowych, czy też tymczasowego podwyższenia lub obniżenia temperatury przyzwyczailiśmy się już wszyscy, bo były możliwe w zeszłych typach. Ówcześnie możemy wyznaczyć rozkład wielo zdarzeniowy. Ponadto, istnieje opcja regulowania przy pomocy czujników: powietrznego, podłogowego oraz obu razem, gdzie czujnik mierzący temperaturę podłogi, pełni rolę limitującego. Najbardziej nowoczesnością jest zamysł wkomponowania w ofertę kodu QR, w którym zapamiętują się wszelakie zmiany nastawień regulatora, a także informacje odnoszenia się do zużycia energii, czy kosztów, które ponosimy na docieplanie. Wystarczającym jest zeskanować kod pokazany na monitorze sterownika, a wszystko pojawi się w przejrzysty sposób w formie wykresów.