System Elfa Utility

Elfa Utility ? pod wskazanymi frazami kryje się uniwersalny układ oferujący nieskończone możliwości aranżowania i porządkowania przestrzeni przy dowolnej kompozycji elementów. W każdym miejscu ? w kuchni, pokoju dziecięcym, pokoju do pracy, garażu czy piwnicy, gdzie nie ma miejsca na składowanie przedmiotów codziennego użytku, Elfa Utility oferuje mądre i wszechstronne rozwiązania. System jest opracowany, by wykreować nową strefę w mieszkaniu.

JPEG0009b61c

Miejsce do zbierania najbardziej cennych przedmiotów, aby były dobrze ułożone. Elfa Utility to też grupowanie i składowanie przedmiotów codziennego użytku tak, by były dostępne w dowolnej chwili, gdy są potrzebne.
Elfa utility to innowacyjne i uniwersalne elementy: pudełka, haki, koszyki i organizatory, które są kompatybilne z serią Elfa classic – szynami, półkami ażurowymi czy wspornikami. System może być zastosowany w trzech sposobach montażu, zaczynając od wersji wieszanej na ścianie za pomocą pionowych szyn, poprzez wariant wiszący, którego wyłącznym detalem mocowanym do ściany jest szyna pozioma, po odmianę wolnostojącą freestanding.