System garderoby System Elfa

System Elfa Classic to zbiór detali stworzonych do tworzenia optymalnej w kosztach garderoby lub zabudowy szafy wnękowej. Jest to system z elementami wieszanymi, którego montaż jest bardzo prosty. Opiera się on na mocowaniu szyny poziomej do ściany, na której mocuje się szyny pionowe, a na nich wszystkie inne detale, czyli półki, kosze, wieszaki, drążki.

JPEG0009b61c

Tym samym daje się stworzyć użyteczny system przechowywania, dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymogów. Cechą charakterystyczną systemu elfa jest możliwość zmiany ułożenia poszczególnych elementów w każdej chwili lub rozbudowy całego układu. Dostęp do ułożonych przedmiotów jest łatwiejszy dzięki wysuwnym elementom, jak kosze czy wieszaki (np. na spodnie, krawaty).


Doskonałym uzupełnieniem systemu Classic jest elfa Decor. To ekskluzywna kolekcja towarów wyprodukowanych z naturalnego drewna, dostępnych w kolorze brzozy, orzecha i bieli. Mariaż metalu oraz drewna dodaje wnętrzu elegancji oraz klasy jednocześnie oferując maksimum wolności kompozycji. Półki, wysuwane kosze czy wieszaki można dowolnie łączyć, właściwie dopasowując do własnych potrzeb stwarzając tym samym unikalne rozwiązania.
Systemy Elfa to nie tylko składowanie, to również tworzenie nowatorskich przestrzeni. Elfa Utility Door and Wall Rack. Drzwi to idealne okolice na układania drobiazgów w koszykach, organizatorach, pudełkach i na wieszakach. To wszystko bez zastosowania narzędzi i bez ingerencji w powierzchnię drzwi.