Szafa wnękowa do korytarza

Szafa w każdym mieszkaniu, bywa dzisiaj inna niż ta z dawna. To już nie tylko przeciętny ciężki mebel, ale miejsce z całą masą nowych rozstrzygnięć technicznych. Obecnie miejsca do magazynowania naszych ubrań, są dobrze skonstruowane, kolorowe i użyteczne w użyciu. Oddzielnie przystosowane do każdego wnętrza, sprawdzają równie dobrze w małym mieszkanku, jak i wielkim domu jednorodzinnym.

projekty garder

Bardzo dobrze zaprojektowane i nowoczesne części, umożliwiają garderobę, dopasować do naszych potrzeb.Wybrane podzespoły takie jak półki, drążki czy kosze, jesteśmy wstanie bez trudności zastosować do naszych oczekiwań. Kolejne długości i głębokości elementów, zestawiamy w zależności od ich przeznaczenia. Umieścimy je tak lekko, jak w zabawie klockami dla brzdąców.

Ponieważ wybraną część wyposażenia, potrafimy zawieszać gdzie nam prościej i dobrać tak jak potrzebujemy. Chcemy posiadać półkę wyżej, czy nisko. Dziś to nic trudnego, starczy przełożyć wsporniki na których są zamontowane i szafa również jak ubrania, zmienia się wraz z porą roku. Tarapaty z przechowywaniem ogromnej liczby obuwia, bielizny lub ubrań, na zawsze niknie. Potrzebne drążki lub wieszaki na wyprasowane spodnie, a może kosze czy ruchome półki? Teraz już jesteś wstanie wybierać w różnych kształtach, kolorach a potrzebne produkty, nabyć nawet nie ruszając się z domu. Starczy komfortowo usiąść miejsce w fotelu, wypisać adres sklepu w internetowej przeglądarce, dopasować typowe elementy i zrealizować zakup. Po wizycie kuriera i samodzielnym zamontowaniu własnej garderoby lub szafy, radować się nowoczesną szafą i porządkiem pośród naszych ubrań.