Uszczelki okienne Lublin

Wymiana uszczelnień okiennych w Lublinie to przed sezonem jesienno-zimowym najbardziej zamawiana usługa w zakładach pracy zajmujących się tym procederem. Zakłady te dojeżdżając bezpośrednio do klienta (reklamy na klatkach schodowych w domach wielorodzinnych) zarabiają majątek sprzedając swoje usługi.

uszczelka samop
Zdawać by się mogło, że wymiana uszczelnień w oknach w Lublinie to bardzo skomplikowana sprawa. Nie musi jednakże tak być. Nie potrzeba też specjalistów, można, to zrobić bez pomocy. I pełen sukces gwarantowany.
Najczęściej jest wystarczające, by zacząć od uszczelnienia ramy oraz skrzydła okiennego miękkimi i elastycznymi uszczelnieniami z gumy komórkowej EPDM. Jest to idealny materiał do tego celu, a uszczelki bardzo łatwe w montażu, bo z paskiem samoprzylepnym. Wystarczy dobrze dobrać wymiary uszczelnień do wielkości prześwitów w oknach, by zlikwidować wnikanie zimna oraz przewiewy.


Dostępne na rynku uszczelnienia samoprzylepne są produkowane w różnych odcieniach i możliwe do zakupu w przeróżnych ilościach, np. w zwojach po 10 albo 5 metrów, a także opakowania uszczelek profilowanych (6 m). Jeśli posiadamy do uszczelnienia dużą ilość ram okiennych, dobrze jest kupić opakowania większe, korzystniejsze do kupienia (100 lub więcej metrów).
W sytuacji, gdy zniszczeniu uległy uszczelki wewnątrz ramy okiennej, przeciętny Kowalski może nie poradzić sobie z wymianą uszczelek. Tę sprawę warto pozostawić profesjonalistom, gdyż konieczne są do tego odpowiednie narzędzia oraz biegłość.