Zabudowa Elfa

Zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji może być powodem, a odjazd dziecka tylko podtrzyma nasze decyzje o nowej aranżacji jego przestrzeni życiowej. Zwłaszcza że utrzymanie harmonii w pokoju dziecka, to poważne cel dla opiekunów.

elfa_pokoj_dzieciecy

Skandynawscy projektanci, znaleźli odkrywczy sposób by przystosować użytkowość przestrzeni w zależności od poziomu rozwoju dziecka i jego wymagań. Pokój dziecięcy to miejsce spełniające wiele przeznaczeń od alkowy, czy miejsca uciech i pokoju do nauki. System Elfa ułatwia utrzymanie w pokoju dzięki zwykłej obsłudze użytecznych koszy, które można umieścić na dowolnej wysokości, przystosowując je do wzrostu dziecka. Garderoby to łatwe bezproblemowe do składania i rozkładania elementy do magazynowania, które rosną razem z dziećmi.

Ustawienie elementów można dowolnie kształtować przystosowując do żądań rozwijającej się pociechy. Dzięki temu Twoje dziecko będzie zdołało przez wiele lat łatwo z nich korzystać. Z czasem system da się uzupełnić np. półkami, komponując użyteczną nadstawkę nad biurko lub zamieścić kosze pod biurkiem komponując miejsce na książki. Rozwiązanie Elfa to szwedzkie systemy do składowania. Zestawy koszy, półek i wieszaków ulokują niemalże wszystko, co może odnaleźć się w dziecięcym pokoju. System opiera się na mocowanych do ściany stelażach, do których przykręcane są poszczególne elementy. System Elfa to poręczny i oryginalny idea na układ pokoju malucha, pierwszaka i dorastającego nastolatka.