Zestaw klimatyzacji Split Saunier Duval

Klimatyzator Mono Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-chłodzące, przeznaczone do budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i pensjonatów.

klimatyzator saunier duval

Maksymalna wydajność i małe zapotrzebowanie na prąd jest potwierdzone klasą energetyczną A+. Dzięki temu jest dobrą propozycją dla firm, które poszukują urządzenia przeznaczonego do pracy nie tylko jako klimatyzator, ale także jako nad wyraz tanie źródło ogrzewania budynku.Wysokowydajna sprężarka sprawia, że dogrzewanie pomieszczenia jest trzy krotnie tańsze, niż za pomocą grzejników elektrycznych.
Zestaw klimatyzacji Split Saunier Duval SDH 17-035 NW zalecamy do chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od15 do 80m2 – obliczone dla wysokości pomieszczenia do 2,5, Pakiet zawiera także pilota na podczerwień.Natychmiastowe chłodzenie budynku gwarantuje wewnętrzny wentylator. Obniżone rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zapewni pompa ciepła o sprawności 2:1.
Dostawa obejmuje: klimatyzator ścienny Saunier Duval 17 NWI, wymiennik ze sprężarką Saunier Duval 17-NWO,programator na podczerwień, instrukcja montażu.

 

http://sklep.eo.net.pl/kategoria-produktu/maty-grzewcze/