Garderoby Elfa Freestanding samodzielny montaż

Prawdziwa wolność w wyglądzie wnętrza jest możliwa na wyciągnięcie ręki! Teraz jesteś wstanie zapomnieć o masywnych meblach i dowolnie zmieniać obszar własnego mieszkania z Elfa Freestanding.

elfa_system_freestanding-1

Ten całkowicie mobilny system do składowania został zbudowany specjalnie z myślą o tych, którzy żądają swobody lubią doświadczać i nie obawiają się zmian. Postaw na wolność i wybierz Freestanding. Meble tradycyjne zajmują wartościową powierzchnię, często są niewygodne i mało mobilne. A przecież Twoje lokum jest przestrzenią, która tak jak Ty, powinna być elastyczna i gotowa na modyfikacje. Nieustannie kiedy tego chcesz i masz ochotę na niewielką rewolucję w swoich czterech kątach, System Elfa do samodzilenego montażu idealnie odpowie na Twoje pragnienia. Chcesz wolności? Szwedzki system Elfa to nowatorskie rozstrzygnięcie w zakresie przechowywania. Nie oczekuje wiercenia dziur w ścianach, gdyż swobodnie złożone ze sobą kosze i półki budują w pełni ruchomą wyspę.

Elementarne produkty, wymagane do zrobienia własnej konstrukcji to różnej długości stopki oraz asortyment stabilizujący i pionowe szyny. Do nich dodane są doskonale pasujące do siebie drążki, wieszaki, półki i kosze o różnych gabarytach. Rozwiązanie Elfa Freestanding to różnorodność sposobności kompozycyjnych. Z nim można tworzyć różne rodzaje systemu, przystosowane zarówno wysokością jak i szerokością do możliwej przestrzeni. Elfa pozwala tworzyć osobisty przestrzenny organizer i sprawdza się dokładnie wszędzie w biurze, w garderobie, w pokoju dziecięcym. Elfa Freestanding ma dwa designerskie oblicza: minimalistyczną wersję elfa Classic oraz prestiżową linię Elfa Décor w której w oryginalny sposób zespolono metal i prawdziwe drewno. System zapewnia samodzielność w projektowaniu przestrzeni i maksimum satysfakcji. Dzięki niemu właściciele posiadacze dużych apartamentów i kameralnych lokali poczują siłę, którą niesie siła nad przestrzenią. Nie bój się, postaw na system który złożysz w kilkanaście minut.