Sterownik ogrzewania Elektra Toruń

Adaptacyjny, umożliwiający komunikację zdalną sterownik OWD5 – opisanie produktu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w jednym urządzeniu walory nowoczesnego termoregulatora programowalnego z funkcją zdalnego regulowania przez komputer.

Pozwala na regulowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , grzejnikami elektrycznymi, kaloryferami na centralne ogrzewanie wodne.

Wyposażony jest w działający na dotyk ekrano wymiarach dwa cale. Znaczącym atutem jest kolorowy, dotykowy wyświetlacz i zdalne regulowanie za pomocą internetu. Daje możliwość zaprogramowania temperatury w okresie całej doby oraz tygodniowym. Termostat nabywa wiedzy o bezwładności cieplnej podłogi i zna, kiedy trzeba włączyć lub wyłączyć źródło ogrzewania, aby osiągnąć żądaną temperaturę o określonej porze dnia. Schemat oprogramowania może wynosić do 6 zdarzeń w ciągu doby. Istnieje możliwość przyporządkowanie do pojedynczego zdarzenia oddzielnej ciepłoty.

To, co najważniejsze

  • duża dokładność ustawianej temperatury,
  • opcja dostosowania – nabywa wiedzy o bezwładności schematu grzania i miejsca – dla tego wie kiedy wcześniej załączyć ogrzewanie aby uzyskać żądaną temperaturę o wyznaczonej porze,
  • bezprzewodowe sterowanie przez smartfon – weryfikacja i opcja zmian temperatury bez uzależnienia od statusu gdzie jesteś – wystarczy pobrać aplikację na smartfon – masz możliwość regulować choćby kilkoma termostatami z jednej apki.
  • pełna obsługa w języku rodzimym,

Termoregulator przesyłany jest z sondą ciepłoty powietrza oraz działającym na kablu detektorem podłogowym.

Podzespołowa obudowa umożliwia montaż w obramowaniach innych producentów np dla zespolenie z włącznikami oświetlenia. Gabaryty: 82 mm x 82 mm x 40 mm