Garderoba Elfa

Kiedyś należy zrobić porządki w piwnicy, lub posprzątać w garażu. Ale jak się do tego zabrać, gdy szkoda cokolwiek wyrzucić a miejsca na całość nie ma. Na nieużywane właśnie ubrania, stertę trzewików na zimę, osprzęt sportowy i pudła lub kartony po RTV i AGD. Prócz tego jednoślad oraz podzespoły wymienne oraz opony zimowe do auta. W tym wszystkim, przydałby się niewielki warsztat z narzędziami do domowych reperacji.

garazowy

Z ratunkiem zatroskanym, nadchodzi Elfa i jej rozwiązanie w stylu Utility. Magazynowo-garażowy system jest w istocie prosty w instalacji. Najpierw instaluje się szyny montażowe, które przejmują cały ciężar obciążonego regału. Kilka kołków do ściany i kwestia zakończona. Później zakładamy wsporniki a na nich ażurowe półki oraz niezbędne drążki. Ich ilość określamy, w zależności od aktualnych potrzeb. Za każdym razem można coś uzupełnić i ująć, bo zupełnie nie wiadomo co z czasem będzie potrzeba zmienić. Na najwyższym punkcie wolno powiesić specjalne mocowania na długie części. W sam raz na narty lub stolarskie listwy zapomniane po remoncie.

Głębsze półki pomieszczą kufry i pudła lub ekwipunek turystyczny. Nie zajęte miejsca, wolno wypełnić np. wysuwanymi koszyczkami. Wyszuka się tu przestrzeń na nienoszone w tym sezonie buty lub rzeczy. Te ostanie zmieszczą się znakomicie na drążkach, które możemy dociąć do koniecznego wymiaru. Można dopasować także haczyki i wieszaki z całej gamy rozmiarów i kształtów. Do owego organizator na narzędzia z pojemnikami na drobne detale i podręczny blat do majsterkowania. Na ścianie, opodal regału można zamontować szczególne uchwyty na rowery oraz hak do felg samochodowych z zimowymi oponami. Przy zawężonym zapleczu narzędziowym, całość da się zamontować własnoręcznie w jedno popołudnie. Właśnie własna piwnica albo garaż, to w ogóle inne miejsce niż to przed południem.