Kosze narożnikowe

W kuchni pola wcale nie za dużo. Musimy przechować garnki, noże, wyroby spożywcze również sprzęt AGD. Jest tego na prawdę bez liku, o czym wie którykolwiek szef kuchni. Każda dostępna niezajęta przestrzeń powinna być roztropnie wykorzystana.

magic corner

W szeregu przypadków jest często tak, że narożne szafki są strasznie dopełnione, nieoświetlone i nieprzydatne. Z czasem bywają terenem niepamiętanym także zagraconym. A mogłyby świetnie służyć użytkownikom, jeśliby używać w nich nowiutkie zastosowania. Takim jest dokładnie kosz narożnikowy do kuchni.

To nowe rozwiązanie, opiera się na wypełnieniu obszaru na styku dwóch szafek w narożniku kuchni. Taki kosz, ma system prowadnic i mechanizm, który wsuwa oraz wypycha kosz, ogarniając swoją formą całokształt szafkowego narożnika. W zależności od potrzeb , dostępne są wersje dwóch scalonych ze sobą koszy narożnikowych, które można wypchnąć w całości. Pierwsza jego część, jest na poziomie wnęki od przodu , reszta ukrywa się głęboko w skrywanej części kąta szafki. Zrobiony z mocnych materiałów, jest odporny na znaczne ciężary także prosty do czyszczenia. Każda z szuflad może znieść do 10, a często całość daje radę ponad 50 kg. Przydatne ażurowe półki, mogą zmieścić naczynia, oraz spory rezerwę półproduktów. Co ważne, da się regulować ich wysokość. Ma to znaczenie zwłaszcza gdy kosz ma pomieścić np. wysokie opakowania czy butelki. Całość montowana jest na specjalnych prowadnicach z samoczynnym zamykaniem. Przez wykorzystanie tego udogodnienia, kosz wraz z meblowym przodem, bezgłośnie zamyka szafkę po delikatnym pchnięciu. Dostępne na rynku kosze, pasują do normalnych wielkości kuchennych mebli. Można je montować w wersji prawej jak lewej co pozwala dopasować kosz w zależności od naszych potrzeb. A więc starczy dopasować odpowiedni wielkość, wybrać farbę a także cieszyć nowy stylem na przechowywani garnków w naszej kuchni.